JL15EDGRC-38105G01
MFR.Part #
JL15EDGRC-38105G01
JLCPCB Part #
C387833
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS