JL15EDGRC-25406G01
MFR.Part #
JL15EDGRC-25406G01
JLCPCB Part #
C2913262
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+150℃ 1 150V 1x6P 2.54mm 4A 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS