JL15EDGKR-38106G01
MFR.Part #
JL15EDGKR-38106G01
JLCPCB Part #
C2913321
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+150℃ 0.75~1.5 1 12~28 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS