JL15EDGKN-1000A-38103G01
MFR.Part #
JL15EDGKN-1000A-38103G01
JLCPCB Part #
C5890280
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1 1 16~28 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS