JL15EDGKNRM-38116G01
MFR.Part #
JL15EDGKNRM-38116G01
JLCPCB Part #
C5371737
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 16P 2 2x8P 3.81mm 300V 8 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Pin Screw Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS