JL15EDGKNR-38110G01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL15EDGKNR-38110G01
JLCPCB Part #
C2903982
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 10P 2 2x5P 3.81mm 300V 5 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS