JL15EDGKNHC-38105G01
MFR.Part #
JL15EDGKNHC-38105G01
JLCPCB Part #
C2903972
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1 10P 16~24 2 2x5P 3.81mm 300V 5 8A Green Plug Spring Connection Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS