JL15EDGKN-38102G01
MFR.Part #
JL15EDGKN-38102G01
JLCPCB Part #
C2908459
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+150℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS