JL15EDGKM-38107G02
MFR.Part #
JL15EDGKM-38107G02
JLCPCB Part #
C22364754
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x7P 3.81mm 300V 7 7P 8A Green Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS