JL15EDGKM-38106G02
MFR.Part #
JL15EDGKM-38106G02
JLCPCB Part #
C22364753
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Green Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS