JL15EDGKDHM-25403B01
MFR.Part #
JL15EDGKDHM-25403B01
JLCPCB Part #
C5371698
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 150V 2 2.54mm 20~30 2x3P 3 5A 6P Black Plug Screw P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS