JL15EDGKDHG-25404B01
MFR.Part #
JL15EDGKDHG-25404B01
JLCPCB Part #
C5371692
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 150V 2 2.54mm 20~30 2x4P 4 5A 8P Black Hinged (Snap On) Plug P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS