JL15EDGKDHG-25403B01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL15EDGKDHG-25403B01
JLCPCB Part #
C5371691
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 150V 2 2.54mm 20~30 2x3P 3 5A 6P Black Hinged (Snap On) Plug P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS