JL15EDGKD-38104G01
MFR.Part #
JL15EDGKD-38104G01
JLCPCB Part #
C415465
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS