JL15EDGKCM-38102G01
MFR.Part #
JL15EDGKCM-38102G01
JLCPCB Part #
C22364738
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Green Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS