JL15EDGKB-38103G01
MFR.Part #
JL15EDGKB-38103G01
JLCPCB Part #
C415445
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS