JL15EDGKA-38106G04
MFR.Part #
JL15EDGKA-38106G04
JLCPCB Part #
C2962976
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS