JL15EDGA-38106G01
MFR.Part #
JL15EDGA-38106G01
JLCPCB Part #
C2908435
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+150℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Board Side/Plug Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS