JL15CDGV-38104G01
MFR.Part #
JL15CDGV-38104G01
JLCPCB Part #
C2913229
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+150℃ 0.5~2.6 1 10~24 1x4P 27A 3.81mm 300V 4 4P Feed Through Green Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS