JL142V-50807GA1
MFR.Part #
JL142V-50807GA1
JLCPCB Part #
C2922646
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~22 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Green Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS