JL142V-50806GA1
MFR.Part #
JL142V-50806GA1
JLCPCB Part #
C2922645
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~22 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Green Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS