JL141V-25410GA1
MFR.Part #
JL141V-25410GA1
JLCPCB Part #
C2922627
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 150V 1x10P 2.54mm 20~26 5A Green Through Hole 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS