JL141V-25406GA1
MFR.Part #
JL141V-25406GA1
JLCPCB Part #
C2922623
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 150V 1x6P 2.54mm 20~26 5A 6 6P Green Through Hole 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS