JL141R-25410G01
MFR.Part #
JL141R-25410G01
JLCPCB Part #
C2922616
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 150V 1x10P 2.54mm 20~26 5A Green Right Angle 弯插,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS