JL141R-25409GA1
MFR.Part #
JL141R-25409GA1
JLCPCB Part #
C2922615
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 150V 1x9P 2.54mm 20~26 5A 9 9P Green Right Angle 弯插,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS