JL136HT-12701G01
MFR.Part #
JL136HT-12701G01
JLCPCB Part #
C2908421
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 12.7mm 1P 1kV 1x1P 2.5~16 65A 6~20 Green M4 Through Hole 插件,P=12.7mm Screw Terminal Blocks ROHS