JL124D-38104G01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL124D-38104G01
JLCPCB Part #
C393015
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 150V 16~26 1x4P 3.81mm 4 4P Green M2 Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS