Z105K310VE3L20
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
Z105K310VE3L20
JLCPCB Part #
C2686097
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
1uF 310V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS