K474K310VE4L30
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
K474K310VE4L30
JLCPCB Part #
C920755
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
310V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS