K104K310VD2L4
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
K104K310VD2L4
JLCPCB Part #
C920723
Package
Plugin,P=15mm
Description
100nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS