JNG50T120QMU2
MFR.Part #
JNG50T120QMU2
JLCPCB Part #
C51484275
Package
TO-247-3LPlus
Description
1.2kV 1.55V@50A,15V 100A 100A 190ns 197pF 2.57mJ 3.73mJ 4.93V@250uA 44ns 55pF 8.408nF 833W 94ns TO-247-3LPlus IGBT Transistors / Modules ROHS