9BC13560182060C3
Extended
Manufacturer
JGHC
MFR.Part #
9BC13560182060C3
JLCPCB Part #
C2715873
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 13.56MHz 18pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm HC-49S Crystals ROHS