9BC12288122060C3
Extended
Manufacturer
JGHC
MFR.Part #
9BC12288122060C3
JLCPCB Part #
C2715886
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 12.288MHz 12pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm HC-49S Crystals ROHS