49SAC12288202050
MFR.Part #
49SAC12288202050
JLCPCB Part #
C479146
Description
-40℃~+85℃ 12.288MHz 20pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS