K786.5-1000
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
K786.5-1000
JLCPCB Part #
C5199011
Package
SIP,11.6x9mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1A 330kHz 5mA 6.5V 680uF 75mVp-p 95% 9V~30V Buck ±2% SIP,11.6x9mm DC-DC Power Modules ROHS