K7815-1000
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
K7815-1000
JLCPCB Part #
C5199006
Package
SIP,11.6x9mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10mA 15V 1A 20V~30V 450kHz 680uF 75mVp-p 97% Buck SIP,11.6x9mm DC-DC Power Modules ROHS