K7812-500
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
K7812-500
JLCPCB Part #
C5199005
Package
SIP,11.6x9mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10mA 12V 15V~30V 330kHz 500mA 680uF 95% Buck ±3% SIP,11.6x9mm DC-DC Power Modules ROHS