K7805-1000R3L
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
K7805-1000R3L
JLCPCB Part #
C5378035
Package
Push-Pull,11.6x7.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10mA 1A 330kHz 5V 6.5V~30V 680uF 95% Buck ±3% 弯插,11.6x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS