K7805-1000
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
K7805-1000
JLCPCB Part #
C5199010
Package
SIP,11.6x9mm
Description
1 1000uF 1A 5V 6.5V~32V 93% Step-down type SIP,11.6x9mm DC-DC Power Modules ROHS