J10M12S05B
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
J10M12S05B
JLCPCB Part #
C5198951
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 10mA 2A 320kHz 3300uF 50mVp-p 5V 81% 9V~18V Short Circuit Protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS