J06M05D15A
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
J06M05D15A
JLCPCB Part #
C5198771
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 120mVp-p 2 300kHz 4.5V~9V 6W 79% Short Circuit Protection ±15V ±200mA 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS