B0303M-1W
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
B0303M-1W
JLCPCB Part #
C5198351
Package
SIP,11.5x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100kHz 1W 2200uF 3.3V 303mA 3V~3.6V 75mVp-p 79% Short Circuit Protection SIP,11.5x6mm Isolated Power Modules ROHS