XT1V470M0606
MFR.Part #
XT1V470M0606
JLCPCB Part #
C3646841
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5.7mm 50mA 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS