XT1J101M1010
MFR.Part #
XT1J101M1010
JLCPCB Part #
C3646866
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 310mA 63V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS