XT1A221M0606
MFR.Part #
XT1A221M0606
JLCPCB Part #
C3646836
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 220uF 5.7mm 6.3mm 80mA ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS