RX1H470M0606
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
RX1H470M0606
JLCPCB Part #
C25170688
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 195mA 2000hrs@105℃ 47uF 5.8mm 50V 6.3mm 680mΩ ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS