LZ1C471M0810
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
LZ1C471M0810
JLCPCB Part #
C22396804
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 16V 2000hrs@105℃ 450mA 450mΩ 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS