FZ1A101M0606
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
FZ1A101M0606
JLCPCB Part #
C5260694
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 230mA 440mΩ 5.7mm 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS