TKR471M1JJ21M
Extended
Manufacturer
JAMICON
MFR.Part #
TKR471M1JJ21M
JLCPCB Part #
C5137684
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
13mm 470uF 63V ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS