VMP-R500-5.0-U
MFR.Part #
VMP-R500-5.0-U
JLCPCB Part #
C6920592
Description
-65℃~+170℃ 3W 500mΩ ±20ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS